Program lojalnościowy

Poleć nas znajomym – to się opłaca!

Jesteś zadowolony z naszych usług? Świetnie, bardzo się cieszymy! Zapraszamy do udziału w naszym programie lojalnościowym. Jeśli polecisz nas znajomemu, on dostanie 10% zniżki na wizytę, a Ty zyskasz specjalny bonus, aż do 100 złotych. Dowiedz się, jak działa nasz program.

kolaz 8

Jak dołączyć do programu?

Nic prostszego. Po wizycie dostaniesz od nas pięć wizytówek z Twoim numerem klienta. Każdy znajomy, któremu przekażesz naszą wizytówkę, dostanie 10% zniżki na wszystkie nasze usługi. Ale to nie wszystko. Ty także skorzystasz! Im więcej Twoich znajomych przyjdzie na Dolną 30, na tym większy bonus zapracujesz.

Liczba znajomych, którzy przyszli do nas dzięki Twojej rekomendacjiTwój bonus
1 osoba10 złotych
2 osoby20 złotych
3 osoby30 złotych
4 osoby50 złotych
5 osób100 złotych

Jak to działa? Bonus będzie Ci się naliczał automatycznie za każdego klienta, który skorzysta z naszych usług, pokazując przy tym wizytówkę z Twoim numerem klienta. Bonus, który wypracujesz, będziesz mógł wykorzystać przy następnej wizycie, albo wymienić na sprzedawane na Dolnej 30 produkty lub szkolenia.

To jeszcze nie wszystko!

Serdecznie zapraszamy także na nasz profil na Facebooku. Wśród wszystkich Klientów, którzy skomentują wizytę na Dolnej 30 na swoim profilu (oznaczając nas przy okazji) raz w miesiącu będziemy losować atrakcyjne nagrody.

Jakie? Na przykład zabawki dla psów, smakołyki, obroże z imieniem psa oraz atrakcyjne rabaty na nasze usługi.

Nic dziwnego, że wszyscy nas polecają!

kolaz 6