Dlaczego my?

Dolna 30 to miejsce inne niż wszystkie

U nas zawsze najważniejszy jest klient, czyli… pies! Nie krzyczymy, nie tarmosimy, nie denerwujemy się. Mamy dla naszych klientów mnóstwo cierpliwości i sympatii. Aha, i mamy smakołyki!

kolaz 3

Dolna 30 to miejsce, które powstało po to, żeby psy były piękne i zdrowe, a ich właściciele dumni i zadowoleni.

Oferujemy profesjonalne usługi groomerskie w świetnie wyposażonym salonie; zapewniamy najlepsze kosmetyki, indywidualne podejście i najwyższą jakość usług.

Dlaczego warto wybrać Dolną 30? 

  • Profesjonalizm: jesteśmy świetnie przygotowanymi groomerami, z sukcesami na międzynarodowych konkursach. Stale doskonalimy swoje umiejętności, jeździmy na konkursy, szkolenia, seminaria i międzynarodowe wystawy psów.
  • Podejście: kochamy psy i dbamy o nie najlepiej, jak to możliwe; nie usypiamy, nie podwieszamy, nie krzyczymy. Szczeniaki zapraszamy na bezpłatne zapoznanie z salonem, a starszym psom zapewniamy specjalne traktowanie – robimy wszystko, by zabieg był bezstresowy i jak najkrótszy.
  • Kosmetyki: używamy szamponów i odżywek z najwyższej półki, ekologicznych, hypoalergicznych, które zapewniają bardzo dobry i długotrwały efekt. Proszę nam wierzyć – to znacznie lepsze kosmetyki niż te, których większość z nas używa na co dzień w domu!
  • Bezpieczeństwo: do czyszczenia i sterylizacji narzędzi używamy środków najwyższej klasy, takich samych, jakie stosuje się w szpitalach dla ludzi i lecznicach weterynaryjnych.
  • Obsługa klienta: w przeciwieństwie do innych salonów, nie mamy nic przeciwko obecności właściciela w czasie zabiegu. W naszej Strefie Komfortu Właściciela znajdziecie Państwo książki i gazety o psiej tematyce oraz pyszną kawę.
  • Wydarzenia: regularnie organizujemy różnego rodzaju szkolenia, seminaria i spotkania na tematy związane z psami. Pomagamy właścicielom lepiej zrozumieć potrzeby ich czworonożnych przyjaciół. Więcej o wydarzeniach na Dolnej 30 piszemy w dziale Wydarzenia.