Iwona Tarnowska – Ciosek

_WAR3287

Iwona Tarnowska-Ciosek to przedstawicielka nowej fali groomingu. Bazując na doświadczeniach z pracy w dziennikarstwie, marketingu i e-commerce stworzyła salon groomerski Dolna 30 – miejsce o europejskim standardzie, w którym satysfakcja klienta jest priorytetem. W ciągu niespełna trzech lat pracy w zawodzie zdobyła 15 nagród na międzynarodowych konkursach groomerskich i w rekordowym czasie wywalczyła miejsce w Groom Team Poland, czyli polskiej ekipie na Mistrzostwa Świata 2020. Jej sukcesy konkursowe i biznesowe oraz zaangażowanie w promocję groomingu na najwyższym poziomie już zostały zauważone. Na niedawnym walnym zgromadzeniu Polskiego Stowarzyszenia Groomerów nie tylko dostała powołanie do kadry, ale także została wybrana do Komisji Rewizyjnej PSG (zastępca przewodniczącego).

Żeby odnosić sukcesy, trzeba się nieustannie rozwijać. Iwona regularnie jeździ po całej Europie, by uczyć się od najlepszych na świecie. Brała udział w seminariach i warsztatach prowadzonych przez takie gwiazdy jak Umberto Lehmann, Rony de Munter, Corinna Verschuren, Pia Blatter, Olga Dmitrieva, Irina Pinkusevich, Judith Camarasa, Lassie Gomez, Roman Fomin, Paola Acco. Szkoliła się także u najbardziej utytułowanych polskich groomerów – Wiesławy Latoś, Zygmunta Stelmacha oraz u prezes PSG Mileny Zygadło. Z rąk prezydenta Europejskiego Stowarzyszenia Groomerów (EGA) Umberto Lehmana otrzymała prestiżowy certyfikat Master Groomer w kategorii spaniele/setery jako jedna z dwóch osób w Polsce.

To jeszcze nie wszystko. Na Master Grooming Show w Warszawie, czyli mistrzostwach Polski, Iwona Tarnowska – Ciosek odebrała tytuł najlepszego Groomera Roku 2018, czyli najbardziej prestiżowy tytuł wręczany przez Polskie Stowarzyszenie Groomerów. Niedługo później otworzyła drugi salon – Wow! Grooming przy Placu Teatralnym w Warszawie.

Poza pracą najbardziej lubi średnio wysmażoną wołowinę w towarzystwie dobrego, wytrawnego wina. Na cześć tego zestawu jeden z jej psów nosi imię Malbec.