Mokotów – Dolna 30

Dolna 30 to salon strzyżenia psów, który działa na warszawskim Mokotowie. W listopadzie 2018 będziemy świętować jego trzecie urodziny. W ciągu tych trzech lat ciężko pracowaliśmy, żeby zasłużyć na opinię „Miejsca Przyjaznego Psom” i zdobyć zaufanie Klientów (zarówno tych na dwóch, jak i na czterech łapach).

Znajdujemy się, jak sama nazwa wskazuje, przy ulicy Dolnej 30. Nasz salon groomerski łatwo zauważyć z ulicy. Nie ma też większego problemu ze znalezieniem miejsca parkingowego (parkowanie bezpłatne). Tuż obok salonu znajduje się restauracja, kawiarnia oraz fryzjer męski. Niedaleko są także kosmetyczka, fryzjer damski, solarium, a także Biedronka, Rossman i inne sklepy.

Do naszego salonu strzyżenia psów łatwo można dojechać także komunikacją miejską, znajdujemy się sto metrów od przystanku „Konduktorska”.

W salonie Dolna 30 oprócz Iwony Tarnowskiej – Ciosek, pracują także Magda Kostrzewa i Magdalena Ślęzak, obie z nagrodami na Masters Grooming Show, czyli mistrzostwach Polski groomerów.

Zapisy na wizyty przyjmujemy pod numerem telefonu 881-70-82-83.