Mokotów – Czerniakowska 127

Działamy na warszawskim Mokotowie, od września w zupełnie nowym miejscu. Nasz salon przy Dolnej 30 opuściliśmy po prawie 5 latach działalności i przenieśliśmy się do dużo większego lokalu przy Czerniakowskiej 127. Adres się zmienił, ale najważniejsze rzeczy pozostały takie same: ciągle robimy wszystko, żeby zasłużyć na opinię „Miejsca Przyjaznego Psom” i zdobyć zaufanie Klientów (zarówno tych na dwóch, jak i na czterech łapach).

Nowy adres to nowe możliwości. Mamy znacznie więcej miejsca do pracy, a dla naszych Klientów wydzieliliśmy wygodną poczekalnię. Przed samym lokalem mamy duży parking, na którym bez problemów można znaleźć miejsce. Tuż obok salonu znajduje się solarium, pizzeria oraz lokalna księgarnia (serdecznie polecamy).

Do naszego salonu strzyżenia psów łatwo można dojechać także komunikacją miejską, znajdujemy się sto metrów od  przystanku „Bartycka”.

W salonie Wow Grooming Mokotów oprócz Iwony Tarnowskiej – Ciosek, pracuje także Katarzyna Mitura, zwyciężczyni międznarodowych konkursów groomerskich w Polsce i w Niemczech Kamila Długosz oraz Daria Choduń, Karolina Rydel i Karolina Rutkowska – trzy absolwentki Szkoły Groomingu Wow! Grooming, które zawodu uczyły się pod okiem Iwony.

Zapisy na wizyty przyjmujemy pod numerem telefonu 881-70-82-83.