Kurs Groomerski

Szkoła Groomingu Wow! Grooming

Grooming to wspaniały zawód i znakomity pomysł na własny biznes dla wszystkich, którzy kochają psy. Gdy wpiszecie w wyszukiwarkę „kurs groomingu”, albo „jak zostać groomerem”, znajdziecie wiele wyników. Co wyróżnia ofertę Szkoły Groomingu Wow! Grooming? Szczerze? Wszystko!

Zacznijmy od osoby, która za tym stoi. Iwona Tarnowska – Ciosek to oczywiście Groomer Roku 2018 i 2019, laureatka wielu konkursów międzynarodowych. Ale to nie wszystko. Iwona kurs groomerski zrobiła nieco ponad 4 lata temu, w listopadzie 2015 otworzyła pierwszy salon Dolna 30 na warszawskim Mokotowie. Po niespełna trzech latach ruszyła z nowym projektem: Wow! Grooming i salonem w sercu stolicy, przy Placu Teatralnym.

Jeśli myślisz o tym, żeby zacząć karierę w groomingu i marzysz o sukcesie, to tak naprawdę chcesz po prostu pójść drogą Iwony. Kto lepiej wskaże ci kierunek niż ona sama?

Jest wiele szkół groomingu w Polsce, ale takich partnerów nie ma żadna. Wow! Grooming, jako jedyna w kraju i jedna z zaledwie 20 w Europie, otrzymała certyfikat firmy Aesculap (czołowy producent maszynek do strzyżenia psów, zaangażowany w rozwój i promocję groomingu). Nasza szkoła także blisko współpracuję z firmą Germapol, największą polską hurtownią sprzętu groomerskiego i kosmetyków do pielęgnacji psów. Dzięki wsparciu takich partnerów, kursanci Wow! Grooming pracują na nowym sprzęcie najwyższej jakości, a po zakończeniu kursu otrzymują specjalne rabaty na zakup sprzętu.

W przeciwieństwie do innych kursów groomerskich, tutaj jako kursant nie będziesz bezpłatną pomocą do czesania, kąpania i suszenia psów. W Szkole Wow! Grooming stawiamy na praktyczne rozwiązania. W trakcie kursu poznasz tajniki zawodu, dowiesz się jak przygotować psy do pielęgnacji, które rasy trymować (jak to robić), a które strzyc. Poznasz wzorce poszczególnych ras oraz zobaczysz, jak wygląda praca na co dzień. Kiedy my uczyliśmy się groomingu, po kursie zawodowym musieliśmy poświęcić setki godzin na doszkalanie. Od nas całą wiedzę potrzebną na start dostaniesz od razu.

Co więcej, nie tylko nauczymy cię pracy w zawodzie, ale także kompleksowo przygotujemy do otworzenia własnego, dobrze działającego salonu groomerskiego. Nasi absolwenci już prowadzą salony między innymi w Gdańsku, Łomży, Mławie, Mszczonowie i Warszawie (dwa salony).

Kurs trwa cztery tygodnie i odbywa się w kameralnych grupach (maksymalnie 4-osobowych). Dlaczego w grupach? Ponieważ dzięki temu prowadzący może poświęcić 100 procent czasu i uwagi uczestnikom. W tradycyjnych kursach uczeń jest „na doczepkę”, w największym skrócie płacisz za to, że ktoś pozwala ci ze sobą pracować. W trakcie trwania naszego kursu prowadzący nie skupia się na obsłudze klientów komercyjnych, a głównie na tym, żeby przekazać kursantom jak najwięcej praktycznej wiedzy.

Co ważne, w trakcie trwania kursu każdy uczestnik będzie miał do dyspozycji dwa dni zajęć indywidualnych. W ich trakcie skupimy się na tym, czego będziesz najbardziej potrzebować: masz problem w kontaktach z ludźmi – pomożemy ci to oswoić; hodujesz yorki – pokażemy ci, jak zawijać papiloty; boisz się, że nie ogarniesz wszystkiego pod względem biznesowym – przećwiczymy różne scenariusze na tę okoliczność.

Jesteś zainteresowana/zainteresowany? Zadzwoń 510 611 242, albo napisz na iwona@dolna30.pl, aby otrzymać szczegółowy program kursu i wszelkie szczegóły.