Cennik

Ile kosztują nasze usługi i dlaczego?

rozelina2Cena usług groomerskich wynika z wielu czynników. Odpowiednie przygotowanie wymaga lat szkoleń i dziesiątków tysięcy złotych wydanych na naukę, rozwój, konkursy, seminaria i wystawy.

Sama praca z psem zajmuje dużo czasu i jest pracochłonna. Psa trzeba wyczesać, wykąpać, wysuszyć, wytrymować lub ostrzyc i uczesać. To wszystko wymaga wiedzy, cierpliwości i czasu.

Aby efekt był właściwy i spełniał oczekiwania właściciela, należy zastosować kosmetyki najwyższej jakości. Również nożyczki, maszynki do strzyżenia i cała reszta sprzętu musi spełniać wysokie wymagania.

O tym, dlaczego warto wybrać właśnie Dolną 30 piszemy w zakładce „O nas”. Dziękujemy za zaufanie i gwarantujemy, że po wizycie u nas Wasz pies będzie wyglądał lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.

W salonie pies jest rozczesywany, następnie kąpany, suszony i strzyżony bądź trymowany (zależnie od rasy, rodzaju szaty i preferencji właściciela). Pozostałe elementy kompletnej wizyty w salonie groomerskim to przycinanie pazurów, mycie uszu oraz oczyszczanie gruczołów okołoodbytowych.

Poniższy cennik zawiera ceny kompletnej usługi.

Rasa psaCena kompletnej usługi
Yorkshire terrier, Maltańczyk, Shih Tzu100-140 zł
West highland terrier, Terrier szkocki
150 zł (strzyżenie)
180 zł (trymowanie)
Jack Russel terrier, Foksterrier150 zł
Golden retriever, Sznaucer średni, Spaniel, Seter200-250 zł
Barbet, Lagotto romagnolo, Pudel duży250-300 zł
Bokser, Rodezjan, Dog niemiecki100 zł
Kąpiel i suszenie (bez strzyżenia i innych zabiegów)40-80 zł
Przycinanie pazurów10 zł
Rozczesywanie60 zł/h

Powyższe ceny są orientacyjne. Prosimy o kontakt w celu umówienia wizyty i ustalenia dokładnej ceny usługi.

Szczeniaki zapraszamy na bezpłatne spotkanie zapoznawcze na Dolnej 30, które pozwoli na bezstresowe przygotowanie psa do późniejszych wizyt.